Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 711 hodnocení
5
680x
4
24x
3
5x
2
1x
1
1x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

S Avatar autora Stepanova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.3.2012
+ Vstricne a rychle jednani

Vyborne
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.3.2012
Velmi příjemná komunikace, rychlé dodání.
J Avatar autora jájina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.2.2012
+ Rychlá a srozumitelná domluva o termínu dodání zboží.
+ Hezké a kvalitní zboží.
+ Solidní cena.

Vyhovující zboží a dobrá cena. Rychlé dodání. příjemné jednání.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.1.2012
+ zajímavé a kvalitní zboží
+ perfektní komunikace

mám výborné zkušenosti s tímto obchodem, vřele doporučuji
A Avatar autora Andrea M. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.1.2012
+ velký výběr
+ rychlé dodání
+ ochotné jednání se zákazníkem

doporučuji - velký výběr zboží, rychlé dodání, příjemná komunikace se zákaznickým centrem
K Avatar autora Kamila Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.1.2012
+ Vše bylo v naprostém pořádku, dodací lhůta, komunikace i cena.
- Nemá slabiny

Všem doporučuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.12.2011
+ Perfektní komunikace

Avatar autora Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 22.12.2011
- mám jednu jedinou výhradu - balení zboží. Štítek byl přilepený přímo na krabici a krabice byla různě přelepená, takže když je to vánoční dárek - nevypadalo to moc vábně. Mohla být obalena alespoň igelitem a na tom přilepené všechny poštovní záležitosti

JP Avatar autora Jiřina Parmová Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček. | 20.12.2011
+ nevím
- nedostatečně zabalené zboží,originální krabice špinavá,pomačkaná,po rozbalení krabice kostky/stavebnice GIANT/ zaprášené,
- některé i zašpiněné,nevracím z důvodu nevyřízení reklamace do vánoc.

mrzí mě tento nákup cena neodpovídá dodanému zboží
Avatar autora Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 14.12.2011
+ skladové zásoby, rychlost dodání.
- vyšší cena

dobrý ale dražší
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.12.2011
+ dobrá cena
- zabalení zboží pouze za příplatek

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.12.2011
+ zahraniční zboží
+ přijatelné ceny
+ okamžitá zpětná vazba

solidní přístup, doporučuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.12.2011
+ rychlost dodání,
+ komunikace o objednávce,
- nenašla jsem slabinu

super
P Avatar autora Pavla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.12.2011
+ Perfektní komunikace

A Avatar autora axte Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.12.2011
+ hezké věci, které jinde byly nedostupné
- nic mě nenapadá

dobrá komunikace ceny podobné konkurenci
B Avatar autora Božetěcha Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.11.2011
+ S obchodem jsem spokojená, kix se stal při dopravě, protože mi byla doručena jiná dětská kuchyňka, než jsem si objednala, resp. na balík byl naklepen špatný adresát.Nakonec po dohodě s obchodem jsem si ji ponechala.

Dobrá domluva.
R Avatar autora Renáta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2011
+ Kvalitní hračky, které máme již ověřeny i po používání, vypadají stále jeko nové.
+ Úžaná paní na telefonu, pokud potřebujete jakoukoli radu ohledně zboží.

Hračky,které jsme nyní objednali, jsou na vánoce. Zatím jsme je tedy nerozbalili, ale po předchozí zkušenosti věřím, že budou stejně užasné jako ty co již máme doma. Vřele všem doporučuji zde nakupovat.
Z Avatar autora zmsch Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.11.2011
+ Kvalita a přehlednost stránek na internetu
- o žádnych nevímkvalitu

Rýchlost vyřízení objednávky.
P Avatar autora PIF Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 21.11.2011
+ nejnižší cena
- nepřehlednější ovládání

Spokojenost, nákup doporučuji
R Avatar autora Renata Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 21.11.2011
- Doprava nebyla jasna kolik stoji a kdo vlastne zbozi priveze, bylo uvedeno, ze se plati dopravci, ale pak prisel email s cenou a s platbou. Takze jsem davala 2x platbu prevodem. Trochu zvlastni postup.

Pekny obchod, dobra komunikace, slusne ceny. Tedy spokojena.

Ovládací prvky výpisu

714 položek celkem