Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
711 hodnocení
5
680x
4
24x
3
5x
2
1x
1
1x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
S
Stepanova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.3.2012
+ Vstricne a rychle jednani
Vyborne
Velmi příjemná komunikace, rychlé dodání.
J
jájina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2012
+ Rychlá a srozumitelná domluva o termínu dodání zboží.
+ Hezké a kvalitní zboží.
+ Solidní cena.
Vyhovující zboží a dobrá cena. Rychlé dodání. příjemné jednání.
+ zajímavé a kvalitní zboží
+ perfektní komunikace
mám výborné zkušenosti s tímto obchodem, vřele doporučuji
A
Andrea M.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.1.2012
+ velký výběr
+ rychlé dodání
+ ochotné jednání se zákazníkem
doporučuji - velký výběr zboží, rychlé dodání, příjemná komunikace se zákaznickým centrem
K
Kamila
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.1.2012
+ Vše bylo v naprostém pořádku, dodací lhůta, komunikace i cena.
- Nemá slabiny
Všem doporučuji.
+ Perfektní komunikace
- mám jednu jedinou výhradu - balení zboží. Štítek byl přilepený přímo na krabici a krabice byla různě přelepená, takže když je to vánoční dárek - nevypadalo to moc vábně. Mohla být obalena alespoň igelitem a na tom přilepené všechny poštovní záležitosti
JP
Jiřina Parmová
Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2011
+ nevím
- nedostatečně zabalené zboží,originální krabice špinavá,pomačkaná,po rozbalení krabice kostky/stavebnice GIANT/ zaprášené,
- některé i zašpiněné,nevracím z důvodu nevyřízení reklamace do vánoc.
mrzí mě tento nákup cena neodpovídá dodanému zboží
+ skladové zásoby, rychlost dodání.
- vyšší cena
dobrý ale dražší
+ dobrá cena
- zabalení zboží pouze za příplatek
+ zahraniční zboží
+ přijatelné ceny
+ okamžitá zpětná vazba
solidní přístup, doporučuji
+ rychlost dodání,
+ komunikace o objednávce,
- nenašla jsem slabinu
super
P
Pavla
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2011
+ Perfektní komunikace
A
axte
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.12.2011
+ hezké věci, které jinde byly nedostupné
- nic mě nenapadá
dobrá komunikace ceny podobné konkurenci
B
Božetěcha
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.11.2011
+ S obchodem jsem spokojená, kix se stal při dopravě, protože mi byla doručena jiná dětská kuchyňka, než jsem si objednala, resp. na balík byl naklepen špatný adresát.Nakonec po dohodě s obchodem jsem si ji ponechala.
Dobrá domluva.
R
Renáta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.11.2011
+ Kvalitní hračky, které máme již ověřeny i po používání, vypadají stále jeko nové.
+ Úžaná paní na telefonu, pokud potřebujete jakoukoli radu ohledně zboží.
Hračky,které jsme nyní objednali, jsou na vánoce. Zatím jsme je tedy nerozbalili, ale po předchozí zkušenosti věřím, že budou stejně užasné jako ty co již máme doma. Vřele všem doporučuji zde nakupovat.
Z
zmsch
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2011
+ Kvalita a přehlednost stránek na internetu
- o žádnych nevímkvalitu
Rýchlost vyřízení objednávky.
P
PIF
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2011
+ nejnižší cena
- nepřehlednější ovládání
Spokojenost, nákup doporučuji
R
Renata
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2011
- Doprava nebyla jasna kolik stoji a kdo vlastne zbozi priveze, bylo uvedeno, ze se plati dopravci, ale pak prisel email s cenou a s platbou. Takze jsem davala 2x platbu prevodem. Trochu zvlastni postup.
Pekny obchod, dobra komunikace, slusne ceny. Tedy spokojena.
