O značce Step2

Historie značky STEP2

Firma Step2 se řadí mezi největší hračkářské společnosti na světě. Vyrábí a rozváží dětské hračky a zahradní nábytek špičkové kvality z USA do celého světa.

Hračky jsou určeny pro děti předškolního věku.

Společnost Step2 založil v roce 1991 Thomas G.Murdough, zakladatel společnosti Little Tikes a také její bývalý prezident (1969-1989). Firmu zakládal na základě filozofie "kvalita, hodnota a funkčnost". Kvalita a bezpečnost je tedy na prvním místě, skvělé hračky až na druhém !

Posláním společnosti Step2 je "být o krok napřed" ve vývoji i výrobě, nabízet neustále modernější výrobky pro celou rodinu, dům i zahradu.

Většina produktů firmy Step2 se vyrábí technologií "rotačního lití", kterou vynalezl Tom Murdough. Firma Step2 je jedna z největších na světě, co využívá tuto techniku.

Strategií Step2 je všude na světě vyhovět rostoucím požadavkům vůči svým produktům. Rozloha 3 v Americe se nacházejících továren je 350 000 m2. Výroba probíhá ve Spojených státech ve Streetsboro, Perrysvillu ve státu Ohio a ve Fort Valley ve státu Georgia.

Výrobky Step2 vyváží vybraní obchodní zástupci do ostatních zemí USA, Kanady a do více než 70-ti dalších států.

V roce 1991 tato společnost začínala s 5 zaměstnanci a dnes zaměstnává více než 900 lidí.

Sortiment značky STEP2  zahrnuje: pískoviště, houpačky, vozítka, domečky na zahradu, skluzavky a prolézačky, dětská hřiště, dílny s nářadím, dětské kuchyňky, výtvarné stolečky a tabule, dětský nábytek