Způsob dopravy a platby

DOPRAVA:

Zboží STEP2 je vždy odesíláno pouze Českou poštou nebo přepravní společností Toptrans (balíky nadměrných rozměrů).

I v případě objednání zboží STEP2 u některého z našich obchodních partnerů Vám bude balík VŽDY ODESLÁN z našeho skladu ČESKOU POŠTOU !!!

Rádi bychom Vám nabídli větší výběr dopravců, ale jelikož 90% našich balíků překračuje maximální povolené rozměry, které standardní přepravní společnosti jako PPL, DPD apod.mají nastavené jako limitní, jsou naše možnosti nabídky na přepravu omezené. S těmito společnostmi není možné zboží STEP2 odeslat !

Již několik let na rozvozu našich zásilek spolupracujeme s Českou poštou, která nám vyšla při přepravě našich velký balíků vstříc a nabídla i s ohledem na problematičnost našich balíků rozumnou cenu. Musím podotknout, že nabízené služby (termíny doručení, avizování sms zprávou, komunikace i ochota) se ze strany České pošty stále vylepšují.

DOPRAVA PO CELÉ ČR - při nákupu nad 2.000,- Kč - ZDARMA

V současnou chvíli tedy nabízíme 3 varianty doručení:

1/ Česká pošta - Balík Do ruky - 127,- Kč

  • balíková přeprava s doručením na adresu zákazníka po celé ČR obvykle do 24-48 hodin od převzetí zásilky
  • doručení zásilek do 30 kg
  • o termínu doručení jste předem informováni formou sms zprávy s telefonním číslem na řidiče
  • doba doručení v pracovní dny mezi 8.00 - 18.00 hodinou

2/ Česká pošta - Balík Na poštu - 119,- Kč

  • balíková přeprava s uložením zásilky na příslušné poště
  • doručení zásilek do 30kg

3/ Toptrans - přeprava těžkých a nadměrných balíků (domečky, postele, prolézačky a hřiště) - při nákupu nad 2.000,- Kč doprava zdarma

 

PLATBA:

1/ Bankovním převodem - v potvrzení o přijetí Vaší objednávky obdržíte údaje potřebné pro platbu převodním příkazem. Jako variabilní symbol použijte číslo Vaší objednávky.

Číslo účtu: 35-9755930207/0100 (vedený u Komerční banky).

2/ Na dobírku - nejjednodušší způsob platby - objednané zboží zaplatíte v hotovosti dopravci při převzetí zboží

  • poplatek za platbu na dobírku u České pošty činí 39,- Kč
  • poplatek za platbu na dobírku u Toptransu činí 49,- Kč

3/ On-line bankovní převod - rychlý bankovní převod přes bankovní platební tlačítka - Po odeslání objednávky budete přesměrováni na bankovní platební tlačítka, kde si vyberete banku, kterou chcete pro platbu prostřednictvím internetového bankovnictví použít. Platbu je nutné uskutečnit hned po přesměrování.

4/ On-line platba kartou - okamžitá platba přes platební bránu Comgate - po odeslání objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu na našem eshopu a můžete zaplatit on-line pomocí platební karty