Wishbone

Wishbone je značka pro aktivní rodiny, milovníky designu a uvědomělé spotřebitele. Transformační návrhy Wishbone Design Studia mají za cíl změnit způsob, jakým přemýšlíme, pohybujeme se a hrajeme, a vytvářejí hlubší spojení mezi lidmi, životním prostředím a věcmi, které vlastníme.

Wishbone Design Studio je rodinná firma ve Wellingtonu na Novém Zélandu vytvářející novou generaci dětských designů. Vymýšlí a navrhují jednoduché věci, které dobře fungují. Vymezují se proti konzumu a implementují principy tzv. kruhové ekonomiky s ohledem na příští generace.

Výrobky Wishbone jsou multifunkční a velikostně nastavitelné, aby mohly růst spolu s dítětem, čímž je prodlužena životnost.

Snadná oprava - Produkty Wishbone je jednoduché rozmontovat a jsou 100% opravitelné, neboť všechny náhradní díly jsou dostupné.

Užitná hodnota produktu - Wishbone Design Studio pracuje pouze s kvalitními materiály, které umožňují výrobek Poslat dál. Opakované použití maximalizuje nejen užitnou hodnotu produktu, ale i hodnotu materiálu a energie použité k jeho výrobě. 

Trvale kvalitní výrobky jako Wishbone lze snadno prodat dál, vrátí se tak i část původních nákladů.

 

1 položek celkem
odrazedlo wishbone bike original trikolka
4 545 Kč

Dřevěné odrážedlo, které roste se svým řidičem !

Kód: 1010

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem